سه شنبه, 30 دی 1399
شناسه خبر:776

برگزاری جشن نوروز زیارت با حضور مهندس مختار زیارتی+عکس

 • انداز قلم
اخبار

به گزارش زیارتی ها؛
یکشنبه ششم فروردین ماه 1396 زیارتی ها جشن نوروز را با حضور مهندس مختار زیارتی برگزار کردند.

بنا به این گزارش : آقای زیارتی که مالک شرکت رزونانس تکنولوژی در لوس انجلس آمریکاست چندی پیش به در خواست جوانان زیارت مرغوبترین چمن مصنوعی را به مردم زادگاهش اهدا نمود، مهندس زیارتی که هر ساله در  ایام نوروز به زادگاهش سفر می کند، مردم زیارت را  بر آن داشت تا با  ترتیب برگزاری جشنی مراتب تقدیر و تشکر خود را از ایشان به جا آورند.
این جشن به مجریگری مجری توانمند هم استانی آقای مهدی منصور زاده ، با تلاوت آیات قران مجید توسط قاری برجسته کشور آقای حمید فرحناکی شروع و در ادامه رئیس محترم شورا با ایراد سخنرانی به معرفی هر چه بیشتر آقای زیارتی و تشکر از ایشان پرداخت؛ همچنین سرکار خانم معصومه خدادادی شاعر توانمند و محلی سرای زیارتی دو قطعه شعر تقدیم حضار نمود که با تحسین همگان همراه بود.

در ادامه از آقای زیارتی برای سخنرانی دعوت شد که ایشان با همان لهجه شیرین مادری خود با مردم سخن گفت که حضار از این روش سخنرانی ایشان به وجد آمدند.
زیارتی ها بر این باورند که یکی از عواملی که بعد از 40 سال دوری مختار زیارتی از وطن هنوز بدون واسطه و راحت می توانند با ایشان ارتباط برقرار نمایند حفظ اصالت ایشان است و برای هر شخصی قابل باور نیست که یک چهره جهانی اینگونه برخورد نماید.

همچنین این جشن با اهداء تابلو کاریکاتور مهندس زیارتی ترسیم شده توسط آقای علی زیارتی و برگزاری مسابقه و اجرای نمایش همراه بود و در پایان آقای زیارتی با مردم زادگاهش عکس یادگاری گرفتند.

پایگاه اطلاع رسانی زیارتی ها  از تمام بانیان این جشن بزرگ و مردمی  تقدیر و تشکر می نماید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد
 • اصغر ارژنگ

  خیلی عالی باتشکر از شورا و دهیار و مهندس زیارتی با ارزوی هر چه موفقیعت برای روستای زیارت

  دوست دارم 0
 • زیارتی

  زیارتی ها اگر به خودشون برگردن در دنیا حرف برای گفتن خواهند داشت
  مشت نشانه خروار است
  امثال زیارتی ، دکتر صداقت در حال و در گذشته به بزرگانی چون حاج اخمد الهیاری و ملا بارونی وووو اگر بخواهیم بنویسیم تا فردا هم می شود نوشت .

  دوست دارم 0

تصویر منتخب

تبلیغات شما 1
تبلیغات شما 2

نظر سنجی

به نظر شما برای پیشرفت و اعتلای زیارت نیاز به اقدام در کدام موارد بیشتر احساس می شود؟
به نظر شما برای پیشرفت و اعتلای زیارت نیاز به اقدام در کدام موارد بیشتر احساس می شود؟
شما باید حد اقل یک گزینه را برای رأی انتخاب کنید!